Dziękujemy!

Po konferencji…

Pierwsza edycja konferencji OpenStack Day Poland 2017 dobiegła końca. Jako organizatorzy bardzo chcieliśmy podziękować wszystkim naszym gościom, prelegentom i partnerom. To dzięki WAM pierwsza edycja wyszła SUPER! Przeglądamy Wasze ankiety oceniające konferencję i widzimy, że odbiór tego wydarzenia był bardzo pozytywny. Poniżej przedstawiamy Wam krótkie podsumowanie i kilka zdjęć z tego wydarzenia.

After the event…

The first edition of the OpenStack Day Poland 2017 conference has come to an end. As organizers we really wanted to thank all our guests,  speakers and partners. It’s thank to you this event went so wonderful. We are look at your polls and see that your reception is the same as ours. Below you will find a brief summary and some pictures of this event.

OpenStack Day Poland 2017

czyli pierwsza polska edycja cyklu tych wydarzeń zgromadziła:

GOŚCI

PRELEGENTÓW

PRELEKCJE

LITRÓW WYPITEJ KAWY

Najczęściej zadawane pytania:

Kiedy otrzymam fakturę VAT za konferencję?

Jeżeli rejestracji dokonałeś już w marcu, fakturę VAT wyślemy do Ciebie pocztą do końca tego miesiąca. Jeżeli rejestrowałeś się wcześnie fakturę powinieneś już otrzymać.

Kiedy dostępne będą zdjęcia z konferencji?

Część zdjęć z konferencji zamieszczamy na dole tej strony. Jednak oficjalne zdjęcia od fotografa pojawią się na naszej stronie www i na profilu na Facebooku na początku kwietnia. Obserwuj nasz profil FB, aby niczego nie przegapić >>

Prezentacje z prelekcji

Jesteśmy w trakcie zbierania prezentacji od naszych tegorocznych prelegentów. Jak tylko zbierzemy komplet udostępnimy link do pobrania ich na naszej stronie www i profilu na Facebooku.

Przyszłoroczna edycja OpenStack Day 2018?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w przyszłym roku ponownie będziemy organizować OpenStack Day Poland. Biorąc pod uwagę Wasze zainteresowanie pierwszą edycją oraz pozytywny odbiór będziemy się starali przygotować dla Was coś extra w roku 2018.

t

FAQ

  • Tyle osób oceniło konferencję na „bardzo dobrze” lub „dobrze” 92%
  • Tyle osób stwierdziło, że OpenStack Day Poland powinien się odbyć także w 2018 roku 100%
  • Tyle osób oceniło tematykę prelekcji na „Zgodną z Twoimi oczekiwaniami” 95%
  • Tylu osobom smakowało jedzenie na konferencji 91%

Dziękujemy!

Za to, że byliście oraz za to, że tak dobrze oceniliście nasze starania, czego efektem był pierwszy oficjalny polski OpenStack Day Poland! Takie informacje od Was dają nam energię, aby w roku 2018 przygotować kolejną edycję, która będzie się Wam podobać jeszcze bardziej!

Zespól OpenStack Day Poland 2018
Compendium CE
OpenStack Foundation