Rafał Szmigiel

OpenStack Specialist Solution Architect, Red Hat

Od 2000 roku zawodowo związany z systemami Linux i FreeBSD. W latach 2012-2015 pracował w firmie Rackspace, gdzie zajmował się utrzymaniem i rozwojem największej chmury publicznej opartej o OpenStack. Od 2016 roku pracuje w firme Red Hat na stanowisku architekta rozwiązań opartych o OpenStack.

PRELEKCJE:

Tytuł:
OpenStack – zajęcia praktyczne

Abstrakt:
Celem tej sesji jest umożliwienie uczestnikom praktycznego zapoznania się z możliwościami jakie oferuje OpenStack. Razem stworzymy przykładowy serwis Internetowy wykorzystując możliwości platformy OpenStack, a jeżeli wystarczy nam czasu, przyjrzymy się również metodom automatyzacji. Sesja dedykowana jest dla stawiających pierwsze kroki z platformą OpenStack.

Zapisz się do naszego newslettera

Pamiętaj, że nie wysyłamy spamu i zawsze możesz się wypisać.
Chcę zapisać się do newslettera konferencji OpenStack Days Poland 2018 oraz do newslettera Compendium Centrum Edukacyjne i otrzymywać informacje dotyczące konferencji oraz szkoleń informatycznych. Tym samym udzielam zgody organizatorowi konferencji OpenStack Days Poland 2018 Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 97 r. nr 133 poz. 883).

FreshMail.pl