Szymon Datko

Inżynier DevOps, OVH

Inżynier DevOps zajmujący się od ponad trzech lat rozwojem platformy Public Cloud w firmie OVH. Prywatnie fanatyk Basha, Linuksa i wolnego/otwartego oprogramowania. W trakcie wakacyjnego stażu w Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych CERN odkrył swoje zamiłowanie do automatyzacji. W wolnych chwilach miłośnik gier komputerowych i planszowych oraz mistrz sesji RPG.

LECTURES:

Title:
Aktualizacja OpenStacka – świeży raport z pola bitwy

Abstract:
W prezentacji opowiem jak historycznie wyglądało wdrożenie platformy OpenStack w firmie OVH oraz jakie decyzje doprowadziły nas do aktualnego stanu rzeczy. Następnie omówię nasz plan wyjścia z zaistniałej sytuacji i zbliżenia aktualnej wersji produkcyjnej do nowszego wydania. Przedstawię jakie trudności zostały przez nas napotkane, ile ciekawostek kryje się za tysiącami linii kodu źródłowego, a także pojawi się zapowiedź tego, co nas jeszcze czeka.

Zapisz się do naszego newslettera

Pamiętaj, że nie wysyłamy spamu i zawsze możesz się wypisać.
Chcę zapisać się do newslettera konferencji OpenStack Days Poland 2018 oraz do newslettera Compendium Centrum Edukacyjne i otrzymywać informacje dotyczące konferencji oraz szkoleń informatycznych. Tym samym udzielam zgody organizatorowi konferencji OpenStack Days Poland 2018 Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 97 r. nr 133 poz. 883).

FreshMail.com