O konferencji

 

Idea wydarzenia

OpenStack Day jest inicjatywą realizowaną pod przewodnictwem OpenStack Fundation, której nadrzędnym celem jest: jakość wydarzenia oraz jego meteorytyka. Konferencja z założenia jest wydarzeniem non-profit, dlatego też wszystkie zebrane fundusze zarówno od sponsorów jak i uczestników w całości będą przeznaczane na pokrycie kosztów. Cenę wejściówki ustalimy już niebawem, ale będzie to kwota raczej symboliczna. Na wydarzeniu chcemy zebrać szerokie grono osób, które są w Polsce związane z technologią OpenStack.

Założenia

Na OpenStack Day Poland chcemy gościć liderów tej tematyki, wysłuchać prezentacji, które będą interesujące, zarówno dla biznesu jak i praktyków, a które będą pozbawione czysto sprzedażowych elementów. Każda firma/instytucja lub osoba, żywo działająca w ekosystemie OpenStack jest dla nas ważnym uczestnikiem tej konferencji.

OpenStack Day na świecie w liczbach:

tyle edycji OpenStack Day odbyło się do tej pory na świecie

tylu uczestników wzięło udział we wszystkich OpenStack Days

Na tylu kontynentach odbywał się do tej pory OpenStack Day

Dlaczego warto uczestniczyć w OpenStack Day Poland 2017?

Pierwsza konferencja OpenStack w Polsce

OpenStack Day Poland to pierwsze i póki co jedyne wydarzenie z tej tematyki w Polsce

i

Merytoryka

OpenStack Foundation jako jeden z organizatorów to gwarancja wysokiej jakości oraz merytoryki wydarzenia

Warsztaty

Podczas konferencji będziesz miał okazję wziąć udział w warsztatach, w których „na żywo” przetestujesz konkretne rozwiązania

<iframe width="auto" height="auto" src="https://www.youtube.com/embed/5EWnmg3OUsk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Nie czekaj i zapisz się już dzisiaj!

Pierwsza edycja konferencji OpenStack Day Poland już w marcu. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto już dzisiaj zapisać się na to wydarzenie.

Masz pytania? Napisz do nas!

3 + 4 =