Call for Speakers

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby wystąpić w charakterze prelegentów na konferencji OpenStack Days Poland 2018, która odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2018 w Krakowie, do składania swoich aplikacji i propozycji tematycznych.

OpenStack Days Poland jest coroczną międzynarodową konferencją, przyciągającą obecnie około 300 uczestników z Polski i całego regionu CEE i jest jedynym wydarzeniem poświęconym w całości ekosystemowi OpenStack w Polsce, w pełni wspieranym i patronowanym przez OpenStack Foundation.

Tegoroczna edycja jest konferencją dwudniową i będzie się skupiać na wszystkim co dotyczy infrastruktury budowanej w oparciu o OpenStack. Oprócz tego zostanie zaprezentowanych także wiele innych projektów open source, które przenikają się z OpenStack m.in.. Ansible, Ceph, Kata Containers, Kubernetes, ONAP itd.

Mamy nadzieję, że to otwarte zaproszenie dla wszystkich chętnych prelegentów przyczyni się do zbudowania różnorodnego i atrakcyjnego programu konferencji.

W tym roku szukamy prelekcji zarówno w ujęciu biznesowym czy technicznym, w tym propozycji warsztatów, które przedstawiają realne doświadczenia praktyczne prelegentów w tematach związanych z:

 • studium przypadku z wdrożeń OpenStack
 • kontenery (Kubernetes, Kata Containers, OpenStack & Container, itd.)
 • Edge Computing, NFV
 • Hyper-Converged Infrastructure (HCI)
 • AI/Deep Learning, High-Performance Computing (HPC), GPU Technology
 • DevOps, Continuous Integration/Continuous Deployment (CI/CD), PaaS (Cloud Foundry, Serverless, FaaS, Ansible, Kong, itd.)

Oczywiście nie wykluczamy innych tematów wartych zaprezentowania.

Warunki zgłoszenia:

Aplikacja ze zgłoszeniem CfS powinna zawierać:

 • szczegółową notkę biograficzną prelegenta zawierająca w szczególności informacje potwierdzające doświadczenie w temacie zgłaszanej propozycji prelekcji lub warsztatu,
 • propozycję tytułu zgłaszanej prelekcji/warsztatu,
 • abstrakt/streszczenie zgłaszanej prelekcji/warsztatu,
 • zdjęcie prelegenta wraz z notką bio przeznaczoną do publikacji na stronie konferencji

Sloty czasowe przewidziane na prezentacje na ścieżce biznesowej i technicznej są slotami 45 minutowymi i będą one rozplanowane zarówno 11 jak i 12 czerwca.

Sloty czasowe przewidziane na warsztaty/pokazy są slotami 90 minutowymi i będą one rozplanowane na 11 czerwca.

Wszyscy zaakceptowani prelegenci otrzymają pełną darmową rejestrację na konferencje i wszystkie towarzyszące jej dodatkowe atrakcje.

W ramach CfS nie będą akceptowane żadne propozycje związane z prezentacjami handlowymi, również umieszczanie w zgłoszonych prezentacjach znaków handlowych i nazw produktów ściśle w celach reklamowych jest zabronione.

Harmonogram procesu przyjmowania i oceniania zgłoszeń CfS:

 • 15 marca 2018 otwarcie Call for Speakers (CfS)
 • 15 kwietnia 2018 końcowy termin składania i przyjmowania zgłoszeń
 • 16 – 30 kwietnia 2018 ocenianie zgłoszeń
 • 16 – 30 kwietnia 2018 sukcesywne informowanie o przyjęciu lub odrzuceniu aplikacji

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

Pamiętaj, że nie wysyłamy spamu i zawsze możesz się wypisać.
Chcę zapisać się do newslettera konferencji OpenStack Days Poland 2018 oraz do newslettera Compendium Centrum Edukacyjne i otrzymywać informacje dotyczące konferencji oraz szkoleń informatycznych. Tym samym udzielam zgody organizatorowi konferencji OpenStack Days Poland 2018 Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 97 r. nr 133 poz. 883).

FreshMail.pl