Rada programowa

Bartosz Niepsuj

Wiceprezes i CTO Compendium CE

Absolwent wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki na Akademi Górniczo-Hutniczej w Krakowie (1999). Od zakończenia studiów mocno związany z branżą IT. Pracę zawodową rozpoczął jako inżynier wsparcia technicznego z zakresu rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa IT w Veracomp SA, jednym z największych dystrybutorów IT w Polsce i rejonie CEE.

Bohdan Sydor

Konsultant open source, devops, administrator systemów Linux, trener w Compendium CE

Od 15 lat pracuje w branży IT, m.in. jako administrator, certyfikowany instruktor Red Hata, konsultant ds. rozwiązań open source. Specjalizuje się w obszarach związanych z systemami linuksowymi, chmurą publiczna i prywatną na warstwach IaaS i PaaS. Jest także autoryzowanym trenerem systemów Linux w Compendium Centrum Edukacyjne…

Mateusz Kisielewski

Kierownik ds. rozwoju systemów IT, trener w Compendium CE

Przygodę z projektem OpenStack rozpoczął od wydania Folsom w 2012 roku i kontynuuje ją po dzień dzisiejszy jako autoryzowany trener oraz egzaminator Red Hat. Entuzjasta rozwiązań open source specjalizujący się w wirtualizacji i systemach Linux – na co dzień administrator i kierownik ds. rozwoju systemów IT w Compendium CE.

Paweł Koniszewski

Senior NFV Infrastructure Engineer at Ciklum/Telco Systems

Od ponad 5 lat pracuje w branży IT gdzie przez cały czas jest związany z projektem OpenStack. Większość tego czasu, bo pełne 5 lat, pracował w firmie Intel jako inżynier i lider techniczny gdzie głównie był aktywnym kontrybutorem do projektu nova, a przy okazji prelegentem na konferencjach OpenStack Summit.

Rafał Szmigiel

Specialist Solution Architect – OpenStack, EMEA, Red Hat

Od 2000 roku zawodowo związany z systemami Linux i FreeBSD. W latach 2012-2015 pracował w firmie Rackspace, gdzie zajmował się utrzymaniem i rozwojem największej chmury publicznej opartej o OpenStack. Od 2016 roku związany z firmą Red Hat gdzie pracuje jako architekt rozwiązań opartych o OpenStack.

Adam Kijak

Senior DevOps w OVH

Od 2011 roku związany zawodowo z firmą OVH, gdzie pracuje na co dzień nad rozwojem usług Public Cloud, realizując swoje zainteresowania związanie z technologiami cloud. Przygodę z OpenStackiem zaczął w 2013 roku od OpenStack Swift, biorąc udział w tworzeniu jednego z większych wdrożeń OpenStack…