Paweł Koniszewski

Senior NFV Infrastructure Engineer at Ciklum/Telco Systems

Absolwent informatyki na wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki na Politechnice Gdańskiej. Od ponad 5 lat pracuje w branży IT gdzie przez cały czas jest związany z projektem OpenStack. Większość tego czasu, bo pełne 5 lat, pracował w firmie Intel jako inżynier i lider techniczny gdzie głównie był aktywnym kontrybutorem do projektu nova, a przy okazji prelegentem na konferencjach OpenStack Summit.

Od kilku miesięcy dla firmy TelcoSystems rozwija ich produkt – NFVTime – bazujący na OpenStacku, którego podstawowym celem jest skalowania wirtualnych funkcji sieciowych. Obecnie nie skupia się już na kontrybucji do OpenStacka, a na produktach które go wykorzystują celem ich usprawnienia i odpowiedniej integracji z chmurą.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

Pamiętaj, że nie wysyłamy spamu i zawsze możesz się wypisać.
Chcę zapisać się do newslettera konferencji OpenStack Days Poland 2018 oraz do newslettera Compendium Centrum Edukacyjne i otrzymywać informacje dotyczące konferencji oraz szkoleń informatycznych. Tym samym udzielam zgody organizatorowi konferencji OpenStack Days Poland 2018 Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 97 r. nr 133 poz. 883).

FreshMail.pl