Bartosz Niepsuj

Wiceprezes i CTO w Compendium CE

Wiceprezes Zarządu i Dyrektor ds. technicznych w Compendium Centrum Edukacyjnym Sp. z o.o., absolwent wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (1999). Od zakończenia studiów bardzo związany z branżą IT. Pracę zawodową rozpoczął jako inżynier wsparcia technicznego z zakresu rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa IT w Veracomp SA, jednym z największych dystrybutorów IT w Polsce i rejonie CEE.

Przez 10 lat aktywny trener z zakresu bezpieczeństwa i sieci komputerowych, posiada certyfikaty inżynierskie i instruktorskie wielu uznanych producentów: Check Point (CCSA, CCSE, CCSE+, CCSI), IBM Internet Security Systems, Fortinet (FCNSA, FCNSP, FCT), Novell (CLA). Autor i współautor licznych szkoleń dotyczących zagadnień związanych z przeprowadzaniem testów penetracyjnych (Pen Testing), systemami identyfikacji i ochrony przed zagrożeniami (IDS/IPS) i analizą powłamaniową (Computer Forensics). Pasjonat rozwiązań wspierających pracę grupową i implementacji rozwiązań Web 2.0 w celach biznesowych.

Motto życiowe, złota myśl:

… miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One jakimś cudem już wiedzą kim tak naprawdę chcesz zostać. Wszystko inne ma wartość drugorzędną.
Steve Jobs

Zapisz się do naszego newslettera

Pamiętaj, że nie wysyłamy spamu i zawsze możesz się wypisać.
Chcę zapisać się do newslettera konferencji OpenStack Days Poland 2018 oraz do newslettera Compendium Centrum Edukacyjne i otrzymywać informacje dotyczące konferencji oraz szkoleń informatycznych. Tym samym udzielam zgody organizatorowi konferencji OpenStack Days Poland 2018 Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 97 r. nr 133 poz. 883).

FreshMail.pl