Emil Gągała

konsultant sieciowy

Emil Gągała – konsultant sieciowy, pasjonat rozwiązań chmurowych. Absolwent Telekomunikacji Politechniki Warszawskiej. Pracuje w polskim oddziale VMware jako architekt rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa. Od kilku lat zaangażowany w projekty integracji rozwiązań SDN ze środowiskiem Open Source: OpenStack i Kubernetes. Wcześniej przez wiele lat pracował w Juniper Networks. Uczestniczył w projektach w obszarze sieci szkieletowych, dostępu szerokopasmowego, centrów danych i bezpieczeństwa.

PRELEKCJE:

Tytuł:
Kolla OpenStack z kontenerami i VMware SDN NSX-T – jak to połączyć?

Abstrakt:
Niekiedy „Proof of Concept” jest czymś więcej niż tylko kolejnym demo sprawdzonego rozwiązania. Czasem jest to prawdziwy test czy dany pomysł ma w ogóle szansę zadziałać. W trakcie sesji pokażę doświadczenia z integracji projektu Kolla OpeStack z rozwiązaniem VMware NSX-T w środowisku KVM. Co zadziałało, co wymaga jeszcze dopracowania? Jak konteneryzacja usług OpenStack wpływa na integrację z zewnętrznym pluginem Neutron?

Zapisz się do naszego newslettera

Pamiętaj, że nie wysyłamy spamu i zawsze możesz się wypisać.
Chcę zapisać się do newslettera konferencji OpenStack Days Poland 2018 oraz do newslettera Compendium Centrum Edukacyjne i otrzymywać informacje dotyczące konferencji oraz szkoleń informatycznych. Tym samym udzielam zgody organizatorowi konferencji OpenStack Days Poland 2018 Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 97 r. nr 133 poz. 883).

FreshMail.pl