Jarosław Stakuń

Senior Solutions Architect, Red Hat

Jest odpowiedzialny za wsparcie sprzedaży i wdrożeń rozwiązań opartych na technologii Red Hat JBoss Middleware oraz Openshift Container Platform u klientów z różnych sektorów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Posiada wieloletnie doświadczenie w technologiach middleware ze szczególnym uwzględnieniem platform serwerów aplikacyjnych, integracji systemów, automatyzacji procesów biznesowych, bezpieczeństwa systemów IT, rozwiązań chmurowych, mobilnych i konteneryzacji środowisk aplikacyjnych.

PRELEKCJE:

Tytuł:
Konteneryzacja aplikacji z Red Hat Openshift Container Platform on OpenStack

Abstrakt:
Zanim Twoi programiści zaczną szukać rozwiązań poza własnym IT przyjrzyj się platformie Red Hat Openshift Container Platform, która umożliwia budowanie, wdrażanie i zarządzanie aplikacjami opartymi na kontenerach w dowolnych środowiskach – w tym na OpenStacku. Rozwiązanie wspiera zarówno budowanie i wdrażanie nowych aplikacji, jak i modernizację istniejących aplikacji zgodnie z metodykami DevOps.

Zapisz się do naszego newslettera

Pamiętaj, że nie wysyłamy spamu i zawsze możesz się wypisać.
Chcę zapisać się do newslettera konferencji OpenStack Days Poland 2018 oraz do newslettera Compendium Centrum Edukacyjne i otrzymywać informacje dotyczące konferencji oraz szkoleń informatycznych. Tym samym udzielam zgody organizatorowi konferencji OpenStack Days Poland 2018 Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 97 r. nr 133 poz. 883).

FreshMail.pl