Wojciech Furmankiewicz

Regional Manager, Solution Architecture, Red Hat CEE

Wieloletnie doświadczenie w branży IT głownie w zakresie technologii chmurowych, wirtualizacji oraz systemów pamięci masowej. Odpowiedzialny za wsparcie procesu sprzedaży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Przez wiele lat zaangażowany w rozwój i utrzymanie systemów o znaczeniu krytycznym. Entuzjasta techologii open source.

Zainteresowania: muzyka i podróże motocyklowe.

PRELEKCJE:

Tytuł:
OpenStack z Turbodoładowaniem

Abstrakt:
Red Hat OpenStack oprócz tego, że jest standardem i najbardziej popularną dystrubucją tej platformy, zawiera w pakiecie elementy, które pozwalają na lepsze wykorzystanie drzemiącego w nim potencjału, rozszerzając jego moc i moment obrotowy do potężnej, w pełni funkcjonalnej platformy chmurowej IaaS. Jest to możliwe dzięki temu, że Red Hat OpenStack fabrycznie wyposażony jest w turbosprężarkę o nazwie Red Hat CloudForms. Podczas sesji dowiemy się ile sekund ten muscle car potrzebuje do setki.

Tytuł:
Otwarta chmura hybrydowa to przyszłość nieunikniona.

Abstrakt:
Konteneryzacja, mikrousługi, aplikacje cloud-native, NFV, to tylko kilka przykładów które sprawiają że pozycja OpenStacka jest silniejsza niż kiedykolwiek przedtem. Otwarta chmura hybrydowa staje się faktem, a jej najbardzeij strategicznym elementem jest elastyczność i skalowalność – obszar, w którym OpenStack występuje w roli głównej. Podczas sesji dowiemy się jak przekształcić tradycyjne centrum danych w nowoczesą fabrykę innowacyjnych rozwiązań.