Samsung

Czym jest Samsung R&D Institute Poland?
Jesteśmy jednym z największych i najszybciej rozwijających się centrów badawczo-rozwojowych w Europie i stanowimy część Samsung Electronics. Naszym celem jest stałe doskonalenie technologii używanych w produktach Samsung. Zespół Samsung R&D Institute Poland to eksperci specjalizujący się w obszarach przetwarzania języka naturalnego i mowy, Internetu Rzeczy, rozwiązań chmurowych, sieci 4G i 5G, sztucznej inteligencji, produktów audio-wideo – razem integrujemy te wszystkie dziedziny, tworząc jeden wspólny ekosystem! To właśnie my projektujemy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania do obecnych i przyszłych produktów Samsung.

Dlaczego warto stać się częścią Samsung R&D Institute Poland?
Co nas wyróżnia? Tylko u nas znajdziesz tak wyjątkową ofertę obszarów badań i rozwoju w IT. Z nami masz szansę rozwijać się na znanych Ci polach, ale także poznawać te, którymi dopiero zaczynasz się interesować. Nie stoimy w miejscu: zmieniamy się, odpowiadając na potrzeby rynku konsumenckiego oraz wychodząc naprzeciw naszym klientom biznesowym. Rozwijamy się i tworzymy technologie, które trafią na sklepowe półki za kilka lat.

Kim jesteśmy my, pracownicy Samsung R&D Institute Poland?
To dla nas oczywiste, że Samsung R&D Institute Poland tworzą przede wszystkim ludzie, i nieprzypadkowo jedna z naszych dewiz brzmi „A company is its people”. Są wśród nas marzyciele, który nie boją się realizować swoich pomysłów, odkrywcy eksplorujący najnowsze obszary technologii i wizjonerzy, którzy wskazują nam ścieżki do najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Wszyscy budujemy atmosferę wzajemnej inspiracji, czemu sprzyja różnorodne, międzynarodowe środowisko. Ty też możesz stać się jednym(ą) z nas!