Michał Gutowski

Principal Sales Consultant at Oracle Open Cloud Infrastructure

Michał pracuje w zespole Oracle Open Cloud Infrastructure i jest odpowiedzialny za wsparcie produktów Oracle Linux, Oracle VM, VirtualBox oraz Oracle OpenStack.

Przez ostatnie 10 lat zajmował się projektowaniem oraz wdrażaniem różnego rodzaju usług bazujących na aplikacjach wywodzących się z projektów opensourcowych.

Swoje doświadczenie zdobywał pracując zarówno dla dużych dostawców oprogramowania (Huawei, Citrix) jak i amerykańskich startupach (ByteMobile).

PRELEKCJE:

Tytuł:
Szybka i prosta instalacja Oracle DB12c oraz klastra RAC w środowiskach OpenStack

Abstrakt:
Podczas sesji uczestnicy dowiedzą się, dlaczego coraz więcej przedsiębiorstw zaczyna wykorzystywać platformę OpenStack, jakie zalety posiada Oracle OpenStack oraz jak w łatwy i zautomatyzowany sposób zainstalować bazy danych DB12c i klaster RAC z wykorzystaniem OpenStack Murano.

Zapisz się do naszego newslettera

Pamiętaj, że nie wysyłamy spamu i zawsze możesz się wypisać.
Chcę zapisać się do newslettera konferencji OpenStack Days Poland 2018 oraz do newslettera Compendium Centrum Edukacyjne i otrzymywać informacje dotyczące konferencji oraz szkoleń informatycznych. Tym samym udzielam zgody organizatorowi konferencji OpenStack Days Poland 2018 Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 97 r. nr 133 poz. 883).

FreshMail.pl