Rafał Skóra

Senior IT Project Manager / Solution Architect, Eskom

Z branżą IT zawodowo związany od 2006 roku. Swoją karierę zawodową zaczynał jako administrator systemów IT, obecnie doświadczony Project Manager z analitycznymi umiejętnościami biznesowymi specjalizujący się w rozwiązaniach Hybrid IT and DevOps dla branży ubezpieczeniowej oraz sektora publicznego.
Rafał ma ponad 10 lat praktycznego doświadczenia w realizacji projektów IT związanych z dostarczaniem zaawansowanych rozwiązań sprzętowych i programowych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Jego unikalna wiedza poparta jest licznymi certyfikatami m.in.: Master Accredited System Engineer nadanym przez Hewlett Packard Enterprise (HPE) czy Certified Associate in Project Management – Project Management Institute.

Wizjoner i zaangażowany lider, który pomaga w wypełnianiu luki między biznesem a technologią; wykwalifikowany we wszystkich fazach cyklu rozwojowego od początkowego zakresu / definicji kosztów i generowania wymagań poprzez projektowanie, resourcing, rozwój, testowanie, szkolenie i wdrażanie.
W firmie ESKOM wspiera Klientów w doborze oraz wdrożeniach najbardziej optymalnych rozwiązań IT dla biznesu.

Ukończył Politechnikę Krakowską na kierunku Inżynieria elektryczna i komputerowa oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie realizując studia podyplomowe – Zarządzanie IT w przedsiębiorstwie.

PRELEKCJE:

Tytuł:
Red Hat OpenStack dla Open DevOps!

Abstrakt:
Omówienie korzyści z uruchomienia gotowego środowiska DevOps bazującego na HPE Synergy oraz stacku technologicznym firmy Red Hat (Red Hat OpenStack, OpenShift, CloudForms, Ansible).

Przedstawienie korzyści z wdrożenia narzędzi i platform dla DevOps na przykładzie klienta z administracji publicznej.

Zapisz się do naszego newslettera

Pamiętaj, że nie wysyłamy spamu i zawsze możesz się wypisać.
Chcę zapisać się do newslettera konferencji OpenStack Days Poland 2018 oraz do newslettera Compendium Centrum Edukacyjne i otrzymywać informacje dotyczące konferencji oraz szkoleń informatycznych. Tym samym udzielam zgody organizatorowi konferencji OpenStack Days Poland 2018 Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Compendium Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. oraz Partnerom konferencji w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 97 r. nr 133 poz. 883).

FreshMail.pl